About us

Nasza posesja znajduje się 130 m od morza i pięknej piaszczystej plaży. Zapraszamy do spędzenia u nas urlopu w miłej, kameralnej atmosferze, wśród sosnowego lasu i kojącego zmysły szumu fal.

Teren posesji jest ogrodzony. Znajduje się na nim monitorowany parking samochodowy, mini plac zabaw, stół do ping-ponga, miejsce na ognisko, murowany grill, kuchnia wolnostojąca dostępna dla wszystkich gości, świetlica z kominkiem oraz rowery. Zapewniamy także dostęp do wi-fi.

Oddajemy do Państwa dyspozycji domki 2 i 3 osobowepokoje 3 osobowe w budynku murowanym które znajdują się na parterze i mają bezpośrednie wyjście na podwórko oraz  4 osobowe  pokoje typu studio /dwupokojowe/ na pierwszym piętrze z balkonami.

Będziemy zaszczyceni jeżeli zechcą Państwo skorzystać z naszej oferty i dołączyć do grona naszych gości. Zapewniamy, iż piękne widoki, bliskość natury oraz niepowtarzalny urok i klimat naszej posesji pozwoli Państwu zrelaksować się i wypocząć u nas a niezapomniane wrażenia na długo zostaną w waszej pamięci.